Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile
mapa strony


Na skróty: Komunikaty | Terminarz | Plan lekcji |
Zajęcia pozalekcyjne

Dla klas I - III:

kwadrat KOŁO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas III - p. D. Ruc,
środa, 9.50 - 10.35, sala 5

kwadrat KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas IIIc, IIIe, IIIf - p. T. Rerek,
piątek, 9.50 - 10.35, sala 5

kwadrat KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas IIIa, IIIb, IIId - p. T. Rerek,
piątek, 12.55 - 13.40, sala 5

kwadrat KOŁO JĘZYKA MIGOWEGO "JEDYNKA MIGA MUZYKĘ" - p. A. Soroczyńska,
poniedziałek, 10.00 - 10.35, sala 3b

kwadrat KOŁO JĘZYKA MIGOWEGO "JEDYNKA MIGA MUZYKĘ" - p. A. Soroczyńska,
wtorek, 12.50 - 13.25, sala 3b

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klas II - p. J. Nuszczyńska,
środa, godz. 15.40 - 16.25, sala 16

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klas IIIa, IIIb, IIId - p. J. Polasik,
poniedziałek, godz. 9.50 - 10.35, sala 017

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klas IIIc, IIIe, IIIf - p. J. Polasik,
czwartek, godz. 12.55 - 13.40, sala 017

kwadrat KOŁO ORTOGRAFICZNE dla klas II - p. B. Mikołajewska,
czwartek, godz. 9.50 - 10.35, sala 018

kwadrat KOŁO PLASTYCZNE - p. E. Frankowska,
wtorek, godz. 15.30 - 17.00, sala 18

kwadrat KOŁO PRZYRODNICZO - EKOLOGICZNE "EKOLUDEK"
z elementami edukacji teatralnej
- p. M. Grzesik,
czwartek, godz. 13. 00 - 13.45, sala 5

kwadrat KOŁO RĘKODZIEŁA dla klas II i III - p. E. Żukowska,
czwartek, godz. 15.30 - 16.25, sala 5

kwadrat KOŁO TANECZNE dla klas II i III - p. M. Armuszewska,
poniedziałek, godz. 15.45 - 16.30, sala 18

kwadrat KOŁO TEATRALNO - RECYTATORSKIE - p. W. Tobolska,
wtorek, godz. 9.50 - 10.35, godz. 12.55 - 13.40, czytelnia

kwadrat KOŁO WIEDZY ZINTEGROWANEJ dla klas III - p. J. Czarnecka,
poniedziałek, godz. 13.50 - 14.35, czytelnia (co 2 tydzień)

kwadrat KOŁO WIEDZY ZINTEGROWANEJ dla klas III - p. J. Czarnecka,
czwartek, godz. 12.55 - 13.40, czytelnia

Dla klas IV - VII:

kwadrat KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas IV - p. A. Olczak,
środa, godz. 14.45 - 15.30, sala 30

kwadrat KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas V - VII - p. W. Wiśniewska,
czwartek, godz. 15.30 - 16.15, sala 1

kwadrat KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - p. W. Wiśniewska,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, sala 1

kwadrat KOŁO EKOLOGICZNO - BIOLOGICZNE - p. B. Skibińska,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 22

kwadrat KOŁO GITAROWE - p. A. Moszyk,
wtorek, godz. 15.40 - 16.20, sala 20

kwadrat KOŁO HISTORYCZNE dla kl. IV - p. I. Towgin,
środa, godz. 8.00 - 8.45, sala 26 (co 2 tygodnie)

kwadrat KOŁO HISTORYCZNE dla kl. V - VI - p. I. Towgin,
piątek, godz. 8.00 - 8.45, sala 26 (co 2 tygodnie)

kwadrat KOŁO INFORMATYCZNE - p. D. Zubowicz,
wtorek, godz. 14.45 - 15.30, sala 28

kwadrat KOŁO KALIGRAFICZNE - p. W. Bury, p. W. Tobolska,
czwartek, godz. 15.30 - 17.00 (co dwa tygodnie), sala 5

kwadrat KOŁO WOKALNE - p. B. Smulska,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 25

kwadrat KOŁO TEATRALNO - RECYTATORSKIE - p. R. Mostek,
wtorek, godz. 14.45 - 15.30, sala 24

kwadrat POLONISTYCZNE ZABAWY Z KOMPUTEREM - p. A. Rajter,
czwartek, godz. 13.50 - 14.35, sala 29

kwadrat ZABAWY NASZYCH RODZICÓW - p. S. Dzikowska,
poniedziałek, godz. 13.50 - 14.35, sala 4

kwadrat ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI I FIZYKI - p. P. Wernicki,
piątek, godz. 15.40 - 16.25, sala 21

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA uczniów kl. IV:

- JĘZYK ANGIELSKI - p. N. Węglicka,
wtorek, godz. 12.55 - 13.40, sala 30

- ZAJĘCIA MATEMATYCZNE "MAŁY MISTRZ" - p. A. Świstak,
piątek, godz. 12.55 - 13.40, sala 10

- ZAJĘCIA PRZYRODNICZE - p. E. Łoś,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 10

- ZAJĘCIA RĘKODZIEŁA - p. E. Żukowska,
wtorek, godz. 14.45 - 15.30, sala 5

- ZAJĘCIA WOKALNE - p. B. Smulska,
poniedziałek, godz. 13.50 - 14.35, sala 25

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE:

Dla klas I - III:

kwadrat klasa I - p. B. Mikołajewska,
poniedziałek, godz. 11.50 - 12.35, czytelnia

kwadrat klasa I - p. J. Polasik,
poniedziałek, godz. 11.50 - 12.35, sala 017

kwadrat klasa II - p. A. Moszyk,
środa, godz. 9.50 - 10.35

kwadrat klasa III - p. M. Armuszewska,
poniedziałek, godz. 9.50 - 10.35, czytelnia

kwadrat klasa III - p. M. Grzesik,
czwartek, godz. 12.55 - 13.40

kwadrat klasa III - p. M. Pęcherzewska,
wtorek, godz. 12.55 - 13.40, sala 017

Dla klas IV - VII:

kwadrat język polski dla kl. IV - p. R. Mostek,
środa, godz. 14.45 - 15.30, sala 24

kwadrat język polski dla kl. V - p. B. Smulska,
wtorek, godz. 14.45 - 15.30, sala 25

kwadrat język polski dla kl. VI - p. S. Dzikowska,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 4

kwadrat język polski dla kl. VII - p. R. Mostek,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, sala 24

kwadrat matematyka dla kl. IVb i IVc - p. A. Świstak,
poniedziałek, godz. 13.50 – 14.35, sala 10

kwadrat matematyka dla kl. IVd i IVe - p. A. Świstak,
wtorek, godz. 8.00 - 8.45, sala 2

kwadrat matematyka dla kl. V - p. A. Kacza,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 21

kwadrat matematyka dla kl. V - p. A. Świstak,
czwartek, godz. 8.00 – 8.45, sala 2

kwadrat matematyka dla kl. VI - p. A. Świstak,
piątek, godz. 8.00 – 8.45, sala 2

kwadrat matematyka dla kl. VII - p. A. Kacza,
poniedziałek, godz. 15.35 - 16.20, sala 21

kwadrat matematyka dla kl. VII - p. P. Mańkowski,
środa, godz. 14.45 - 15.30, sala 27

ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE:

Grupa I (kl. II b, III a) – poniedziałek godz. 11.50 – 12.35
Grupa II (kl. III e, III f) – piątek 9.50 - 10.35
Grupa III (kl. III d, III b) – wtorek 12.55 - 13.40
Grupa IV (kl. III c) – wtorek 9.50 – 10.35
Grupa V (kl. IV c) – wtorek 8.55 – 9.40
Grupa VI (kl. V a, V c) – czwartek 14.45 – 15.30
Grupa VII (kl. V c) – wtorek 13.50 – 14.35
Grupa VIII (kl. IV b, VI b) – czwartek 13.50 – 14.35
Grupa IX (kl. VI c) poniedziałek 12.55 – 13.40
Grupa X (kl. VII c, VII b, VI a) – wtorek 14.35 – 15.30
Grupa XI (kl. VII a, VII c) – czwartek 15.40 – 16.25

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile, ul. Staromiejska 11 64-920 Piła; tel./fax: 672123110; mail: sp1.pila@interia.pl