Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile
mapa strony


WYWIADÓWKA ŚRÓDOKRESOWA dla rodziców uczniów klas I - III: 22.11.2018r., godz. 17.00;    dla rodziców uczniów klas IV - VIII: 21.11.2018r., godz. 17.00


Na skróty: Komunikaty | Terminarz | Plan lekcji | RODO
Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Dla klas I - III:

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klas II
p. J. Nuszczyńska,
środa, godz. 9.50 - 10.35, sala 017

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klasy IIIa
p. J. Polasik,
poniedziałek, godz. 12.55 - 13.40, sala 017

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klasy IIIb
p. J. Polasik,
poniedziałek, godz. 9.50 - 10.35, sala 017

kwadrat KOŁO JĘZYKA MIGOWEGO "Jedynka miga muzykę"
p. A. Soroczyńska,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 3 B

kwadrat KOŁO PLASTYCZNE
p. E. Frankowska,
środa, godz. 15.30 - 16.30, sala 16

kwadrat KOŁO PRZYRODNICZO - EKOLOGICZNE "EKOLUDEK"
z elementami zabawy w Zielony Teatr

p. M. Grzesik,
wtorek, godz. 12.50 - 13.40, czytelnia

kwadrat KOŁO RECYTATORSKO-WOKALNE dla klas II, III
p. W. Bury, W. Tobolska,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, czytelnia

kwadrat KOŁO TANECZNE
p. M. Armuszewska, B. Hein,
piątek, godz. 12.45 - 13.30, czytelnia

kwadrat KOŁO WIEDZY ZINTEGROWANEJ dla uczniów kl. IIIa
p. J. Czarnecka,
czwartek, godz. 13.50 - 14.35, czytelnia (co 2 tygodnie)

kwadrat KOŁO WIEDZY ZINTEGROWANEJ dla uczniów kl. IIIb
p. J. Czarnecka,
czwartek, godz. 9.50 - 10.35, czytelnia (co 2 tygodnie)

Dla klas IV - VIII:

kwadrat JĘZYK ROSYJSKI DLA CIEKAWSKICH kl. Vb
p. S. Dzikowska,
środa, godz. 8.00 - 8.45, sala 4

kwadrat KOŁO INFORMATYCZNE dla kl. IV - VIII
p. D. Zubowicz,
poniedziałek, godz. 15.40 - 16.25, sala 28

kwadrat KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO
p. A. Olczak,
czwartek, godz. 13.50 - 14.35, sala 1

kwadrat KOŁO JĘZYKA MIGOWEGO "Jedynka miga muzykę"
p. A. Soroczyńska,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 3 B

kwadrat KOŁO KULINARNE dla klas V - VIII
p. R. Tałanda,
piątek, godz. 14.45 - 15.30

kwadrat KOŁO MATEMATYCZNE dla klas VII, VIII
p. A. Świstak, P. Wernicki,
piątek, godz. 15.40 - 17.10, sala 21

kwadrat KOŁO RECYTATORSKO-WOKALNE dla klas IV
p. W. Bury, W. Tobolska,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, czytelnia

kwadrat KOŁO TEATRALNO-RECYTATORSKO dla klas V -VIII
p. R. Mostek,
wtorek, godz. 15.40 - 16.25, sala 24

kwadrat SIATKÓWKA
p. M. Kuczmyło,
czwartek, godz. 15.30 - 17.00, sala gimnastyczna

kwadrat ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas Vb
p. N. Węglicka,
wtorek, godz. 14.45 - 15.30, sala 30

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE:

kwadrat Klasa IIIa, IIIb
p. B. Hein,
czwartek, godz. 15.40 - 16.25, sala 017

kwadrat JĘZYK POLSKI klasa IVc, IVd, IVe
p. W. Bury,
czwartek, godz. 8.00 - 8.45, sala 31

kwadrat JĘZYK POLSKI dla klas V
p. R. Mostek,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, sala 24

kwadrat JĘZYK POLSKI dla klas VI
p. A. Rajter,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, sala 24

kwadrat JĘZYK POLSKI klasa VIIb, VIIc
p. W. Bury,
piątek, godz. 8.00 - 8.45, sala 31

kwadrat JĘZYK POLSKI dla klas VIII
p. R. Mostek,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 24

kwadrat MATEMATYKA klasa IV
p. M. Astapczyk,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30

kwadrat MATEMATYKA klasa IVa, IVb, IVd
p. D. Ślusarczyk,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, sala 27

kwadrat MATEMATYKA klasa Vb, Vc
p. M. Astapczyk,
poniedziałek, godz. 13.50 - 14.35

kwadrat MATEMATYKA klasa Vd, Ve
p. A. Świstak,
poniedziałek, godz. 13.50 - 14.35, sala 2

kwadrat MATEMATYKA klasa VI
p. A. Kacza,
środa, godz. 8.00 - 8.45, sala 13

kwadrat MATEMATYKA klasa VIb, VIc
p. D. Ślusarczyk,
środa, godz. 8.00 - 8.45, sala 27

kwadrat MATEMATYKA klasa VII
p. A. Świstak,
poniedziałek, godz. 14.45 - 15.30, sala 2

kwadrat MATEMATYKA klasa VIII
p. A. Kacza,
czwartek, godz. 14.45 - 15.30, sala 13

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Grupa I (kl. II b) – piątek godz. 8.55 - 9.40. – Beata Hein, s. 018
Grupa II (kl. II a, III b, IV e) – piątek godz. 8.00 - 8.45 – Beata Hein, s. 018
Grupa III (kl. IVc) – piątek godz. 9.50 - 10.35 – Beata Hein, s. 018
Grupa IV (kl. IV a, IV b, IV d) – środa godz. 15.40 - 16.25 – Beata Hein, s. 018
Grupa V (V c, V d, IV e) – środa godz. 14.40 – 15.30 – Beata Hein, s. 018
Grupa VI (kl. VI a, VI c, V a, V d) – wtorek 14.45 – 15.30 – Sylwia Górska, s. 29
Grupa VII (kl. VI c) – czwartek 13.50 – 14.35 – Sylwia Górska, s. 29
Grupa VIII (kl. V b, V e) – poniedziałek 13.50 – 14.35 – Sylwia Górska, s. 29
Grupa IX (kl. VII c, VI a) poniedziałek 14.45 – 15.30 – Sylwia Górska, s. 29
Grupa X (kl. VII b, VIII c, VIII b) – poniedziałek 15.40 – 16.25 – Sylwia Górska, s. 29
Grupa XI (kl. VIII a, VIII b, VIII c) – wtorek 15.40 – 16.25 – Sylwia Górska, s. 29

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile, ul. Staromiejska 11 64-920 Piła; tel./fax: 672123110; mail: sp1.pila@interia.pl