Z życia klas

kwadrat WIGILIJNY KONCERT w klasie Ib

kwadrat Wigilia w klasie Va

kwadrat MIKOŁAJKI w klasie IIIa
Dnia 6 grudnia zawitał do klasy IIIa Mikołaj. Gościliśmy również panie Mikołajowe mamę Julki, Błażeja i Tomka, które sprawiły dzieciom miłą niespodziankę i obdarowały je wspaniałymi prezentami. Dziękujemy wszystkim Mikołajom od których otrzymaliśmy czapeczki mikołajkowe, kalendarze adwentowe i słodycze!!! zobacz>

kwadrat MIKOŁAJKI w klasie Ib
Świętowanie tego wyczekiwanego przez wszystkich dnia rozpoczęliśmy już 5 grudnia przedstawieniem teatralnym "W Krainie Śpiocha", które obejrzeliśmy w Regionalnym Centrum Kultury. Wizyta w teatrze była też okazją do spotkania ze św. Mikołajem. Nie zabrakło też wizyty św. Mikołaja w naszej klasie 6 grudnia. Mikołajkowe świętowanie stało się również inspiracją do ciekawych zajęć plastycznych i muzycznych. zobacz>

kwadrat MIKOŁAJ w klasie IIb

kwadrat MIKOŁAJKI w klasie Va

kwadrat ANDRZEJKI w klasie IIb

kwadrat ANDRZEJKI w klasie IIIa
Dnia 29 listopada uczniowie klasy IIIa przy zabawie, wróżbach, konkursach i tańcach spędzili andrzejki. Uczniowie zapoznali się z tradycją związaną z andrzejkami. Dzieci przygotowały ciekawe konkursy i wróżby m.in. „Buty””, „Kim będę” , „O czym marzysz”, „Magiczne liczby” i wiele innych. Zabawa połączona była ze słodkim poczęstunkiem. Spotkanie minęło w atmosferze uśmiechu i zabawy. zobacz>

kwadrat ANDRZEJKOWE ZABAWY I WRÓŻBY w klasie Ib
27 listopada klasa I b uczestniczyła w zabawie andrzejkowej, która odbyła się w auli naszej szkoły. Tradycyjnie podczas andrzejkowej zabawy nie zabrakło wróżb i pląsów na wesoło takich jak: lanie wosku, but za progiem, magiczne liczby, zabawy przy muzyce, karaoke. Samodzielnie udekorowaliśmy salę ozdobnymi kluczami, a rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Wszystkim dziękujemy za miłą zabawę. zobacz>

kwadrat ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA w klasie IIIa
W poniedziałek 26 listopada w naszej klasie obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. Uczniowie zapoznali się z historią pluszowego misia – Teddiego. Były także piosenki oraz tańce z pluszakami. Czas ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze. zobacz>

kwadrat OCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w klasie Ib
Uczniowie naszej klasy bardzo aktywnie włączyli się w obchody święta. Wzięli udział w konkursie plastycznym pn. Flaga Polski, w którym otrzymaliśmy najwięcej wyróżnień: Lena Rutkowska, Krzysztof Grela, Natalia Skrzypczyńska, Julia Januszewska. Pięknie udekorowali klasę biało – czerwonymi listkami, chorągiewkami, wykonaliśmy samodzielnie piękne kotyliony. Nauczyliśmy się śpiewać hymn i pieśni patriotyczne, wykonaliśmy wiele ciekawych zadań związanych z symbolami narodowymi. Dopełnieniem klasowego świętowania było Święto Marcińskiego Rogalika, podczas którego degustowaliśmy rogaliki zakupione przez mamę Laury Zielińskiej.
Jesteśmy z siebie bardzo dumni.

kwadrat JESIENNA WYCIECZKA klasy Ib
Nasza klasa odbyła ciekawą wycieczkę przyrodniczą do parku. W parku na uczestników czekały niespodzianki i konkursy wiedzowe i sprawnościowe, które pozostawiła dla nas pani Jesień. Wszystkie zadania zostały pomyślnie wykonane. Na zakończenie urządziliśmy wystawę prac i otrzymaliśmy nagrody niespodzianki. Za pomoc i opiekę dziękujemy pani Marcie Rutkowskiej.

kwadrat JESIEŃ w klasie Ib

kwadrat PIERWSZY WYSTĘP klasy Ib
Z okazji Dnia Nauczyciela nasza klasa wzięła udział w uroczystym apelu podczas którego zaprezentowaliśmy scenkę muzyczno-obrazkową pt. „ Rewia Szkolnych Typów i Typków". Zdjęcia uroczystości można obejrzeć w zakładce z życia szkoły.

kwadrat LEKCJA W BIBLIOTECE - klasa Ib
Nasza klasa wzięła udział w lekcji zorganizowanej przez panie bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki w Pile oraz przewodniczącą naszej Trójki Klasowej panią Okonek. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się czym jest biblioteka, jak należy z niej korzystać. Na zakończenie wręczyliśmy paniom bibliotekarkom pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za lekcje.

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie Ib
Uroczystość miała wyjątkowy charakter. Wybraliśmy najsympatyczniejszego chłopaka w klasie: Mykyta Perygrym. Wręczyliśmy upominki, które przygotowała Rada Rodziców naszej klasy.

kwadrat PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE klasy Ib
Uczniowie klasy I b wzięli w Biegu Przełajowy. Pierwsze miejsce w kategorii klas pierwszy zajął: Michał Okonek, trzecie: Szymon Bukowski. W kategorii dziewczynek: trzecie miejsce zajęła Zuzanna Buszka. Jesteśmy z nich bardzo dumnie.

kwadrat KOŁO FORTUNY - klasa IIb

kwadrat MAMY ZŁOTO - klasa IIb

kwadrat II B TEŻ MIGAŁA

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie IIb

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie IIIa
Dzień 28 września był dniem szczególnym dla męskiej części naszej klasy. Świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki wręczyły prezenty, złożyły życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wybraliśmy się także do galerii „Vivo” na wystawę edukacyjną „W krainie dźwięku i obrazu”. Było to niezapomniane doświadczenie. Ten dzień był pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

kwadrat URODZINY KAROLINY w klasie Va

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie IIIa