Z życia klas

Z życia klas - Rok szkolny 2018/2019

kwadrat OCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w klasie Ib
Uczniowie naszej klasy bardzo aktywnie włączyli się w obchody święta. Wzięli udział w konkursie plastycznym pn. Flaga Polski, w którym otrzymaliśmy najwięcej wyróżnień: Lena Rutkowska, Krzysztof Grela, Natalia Skrzypczyńska, Julia Januszewska. Pięknie udekorowali klasę biało – czerwonymi listkami, chorągiewkami, wykonaliśmy samodzielnie piękne kotyliony. Nauczyliśmy się śpiewać hymn i pieśni patriotyczne, wykonaliśmy wiele ciekawych zadań związanych z symbolami narodowymi. Dopełnieniem klasowego świętowania było Święto Marcińskiego Rogalika, podczas którego degustowaliśmy rogaliki zakupione przez mamę Laury Zielińskiej.
Jesteśmy z siebie bardzo dumni.

kwadrat JESIENNA WYCIECZKA klasy Ib
Nasza klasa odbyła ciekawą wycieczkę przyrodniczą do parku. W parku na uczestników czekały niespodzianki i konkursy wiedzowe i sprawnościowe, które pozostawiła dla nas pani Jesień. Wszystkie zadania zostały pomyślnie wykonane. Na zakończenie urządziliśmy wystawę prac i otrzymaliśmy nagrody niespodzianki. Za pomoc i opiekę dziękujemy pani Marcie Rutkowskiej.

kwadrat JESIEŃ w klasie Ib

kwadrat PIERWSZY WYSTĘP klasy Ib
Z okazji Dnia Nauczyciela nasza klasa wzięła udział w uroczystym apelu podczas którego zaprezentowaliśmy scenkę muzyczno-obrazkową pt. „ Rewia Szkolnych Typów i Typków". Zdjęcia uroczystości można obejrzeć w zakładce z życia szkoły.

kwadrat LEKCJA W BIBLIOTECE - klasa Ib
Nasza klasa wzięła udział w lekcji zorganizowanej przez panie bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki w Pile oraz przewodniczącą naszej Trójki Klasowej panią Okonek. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się czym jest biblioteka, jak należy z niej korzystać. Na zakończenie wręczyliśmy paniom bibliotekarkom pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za lekcje.

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie Ib
Uroczystość miała wyjątkowy charakter. Wybraliśmy najsympatyczniejszego chłopaka w klasie: Mykyta Perygrym. Wręczyliśmy upominki, które przygotowała Rada Rodziców naszej klasy.

kwadrat PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE klasy Ib
Uczniowie klasy I b wzięli w Biegu Przełajowy. Pierwsze miejsce w kategorii klas pierwszy zajął: Michał Okonek, trzecie: Szymon Bukowski. W kategorii dziewczynek: trzecie miejsce zajęła Zuzanna Buszka. Jesteśmy z nich bardzo dumnie.

kwadrat KOŁO FORTUNY - klasa IIb

kwadrat MAMY ZŁOTO - klasa IIb

kwadrat II B TEŻ MIGAŁA

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie IIb

kwadrat DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie IIIa
Dzień 28 września był dniem szczególnym dla męskiej części naszej klasy. Świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki wręczyły prezenty, złożyły życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wybraliśmy się także do galerii „Vivo” na wystawę edukacyjną „W krainie dźwięku i obrazu”. Było to niezapomniane doświadczenie. Ten dzień był pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.
(J. Czarnecka)

kwadrat URODZINY KAROLINY w klasie Va