Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile
mapa strony


Na skróty: Komunikaty | Terminarz | Plan lekcji |
Konkursy

Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

kwadrat Jakubowski Michał, Kuczyński Kamil, Latosińska Anna, Sadoch Julia - III miejsce w Miejskim Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

kwadrat Kamil Kuczyński - srebrny laur w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie”

kwadrat Anna Latosińska, Kamil Kuczyński, Letycja Łosoś - II miejsce zespołowo w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie”

kwadrat Zuzanna Słupska, Lena Fijołek, Natalia Kisiel, Karolina Kisiel, Natasza Uszko, Wiktoria Wołyniec, Martyna Jankowska, Paulina Szulczyńska, Weronika Wertka, Letycja Łosoś - I miejsce w Miejskim Maratonie Koszykówki Klas V Dziewcząt

kwadrat Daniel Maluga (Vb) - I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas piątych - „Mistrz rachunków”

kwadrat Remigiusz Pawlak (IVa), Gracjan Wilczyński (IVd), Hubert Narloch (IVe) - III miejsce drużynowo w Miejskim Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki Czwartoklasisty"

kwadrat Dziewczęta z klasy VIa oraz Agata Bornikowska z kl. VIIa - II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

kwadrat Natalia Piątek, Klaudia Nielipowicz, Amelia Olszewska, Zofia Płowens, Patrycja Wypych - II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt rocznik 2004-2002

kwadrat Reprezentacja dziewcząt klas VI - III miejsce w Finale Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt klas VI

kwadrat Dominika Rutkowska, Amelia Olszewska, Klaudia Nielipowicz, Maria Wajs, Zofia Płowens, Natalia Piątek, Paulina Ferfet - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt rocznik 2004-2002

kwadratUCZNIOWIE WZOROWI - I półrocze:

Klasa I A
Emilia Jabłońska, Joanna Kubas, Hanna Michniewicz, Oliwia Wieczorek

Klasa I B
Nikola Nawrocka, Julia Urbaniak, Anna Waloch, Amelia Plata, Natalia Maluga

Klasa IIA
Weronika Bogdańska, Julia Bolesta, Anita Wieczorek, Tomasz Nałęcki, Mykhailo Tieriekhov

Klasa II B
Klara Buczel, Iga Michniewicz, Maja Nawrocka, Ksawery Pawłowski

Klasa III A
Martyna Granops, Anna Kin, Natalia Koman, Liwiusz Łosoś

Klasa III B
Maja Kapturska, Julia Cichorz, Liliana Plata

Klasa III C
Nikodem Pastuszek, Sara Szmajda, Bartosz Tadych

Klasa III D
Szymon Bołtrukiewicz, Lena Grabowska, Ewa Jagła, Julia Klonowska, Wiktoria Kozłowska, Jan Puchalski

Klasa III E
Anna Czapska, Anna Ławrów

Klasa III F
Oliwia Bryńska, Bartosz Kotowski, Wiktoria Żerkowska

Klasa IV A
Martyna Walcerz-Mołduch, Karolina Jakubowska, Remigiusz Pawlak, Klaudia Burbulis, Zuzanna Ziółkowska, Konrad Kałka, Igor Nawrot, Wojciech Herczakowski

Klasa IV B
Zofia Bartkowiak, Sandra Bracisiewicz, Izabela Drost, Maja Wódzka

Klasa IV C
Nikola Dragańczuk, Paulina Wyrwicka

Klasa IV D
Magdalena Wybraniec, Aleksandra Nowicka, Gracjan Wilczyński, Aleksandra Nałęcka

Klasa IV E
Mateusz Wiza, Kacper Kopczyński

Klasa V A
Paulina Szulczyńska, Wiktoria Wołyniec, Letycja Łosoś, Michał Jakubowski

Klasa V B
Hubert Glazik, Kamil Obsadny, Daniel Maluga

Klasa V C
Anna Latosińska, Kamil Kuczyński, Maria Matyla, Julia Sadoch, Zuzanna Długaszek

Klasa VI A
Wiktoria Zawalniak, Katarzyna Jagła, Igor Smoguła, Lena Fijołek, Julia Graczyk, Aleksandra Lalka

Klasa VI B
Maciej Rawicki, Dominika Werochowska

Klasa VII A
Natalia Piątek

Klasa VII B
Oliwia Kapturska, Wiktoria Jurczyńska

Klasa VII C
Aleksandra Kurkiewicz, Julia Glazik

kwadrat Julia Szczepańska - III miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 30m

kwadrat Kajetan Kozik - II miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w skoku wzwyż

kwadrat Wiktoria Wołyniec - II miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w skoku wzwyż

kwadrat Karolina Kisiel - II miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 30m

kwadrat Patrycja Stopyra - I miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w skoku wzwyż

kwadrat Michał Jakubowski - I miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 30m

kwadrat Krystian Jarosz - I miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 30m

kwadrat Natalia Kisiel - I miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 30m

kwadrat Aleksandra Lalka - I miejsce w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 30m

kwadrat Julia Szczepańska, Wiktoria Wołyniec, Natalia Kisiel, Patrycja Stopyra, Aleksandra Lalka, Karolina Kisiel, Kajetan Kozik, Krystian Jarosz, Michał Jakubowski, Katarzyna Jagła, Letycja Łosoś, Krzysztof Paćko, Nikolas Gniot, Adam Wrzeszcz, Alan Szczepaniak - IV miejsce w klasyfikacji drużynowej w II Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła

kwadrat Liwiusz Łosoś, Bartek Tadych, Nikodem Pastuszek, oraz Jan Puchalski - IV miejsce w Miejskim Konkursie dla uczniów klas trzecich „Matematyczne Rebusy”

kwadrat Anita Wieczorek (IIa) - III miejsce w kategorii klas drugich w X Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

kwadratKarolina Jakubowska, Tatiana Tomczak, Zuzanna Ziółkowska, Martyna Walcerz-Mołduch, Kamila Stopińska (IVa) - III miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w Rzucance Siatkarskiej klas IV w kategorii dziewcząt

kwadrat Bartosz Tadych (IIIc) - laureat Powiatowego Konkursu na ''Lampion roratni''

kwadrat Michał Witczak (IIIa) - laureat Powiatowego Konkursu na ''Lampion roratni''

kwadrat Karolina Drost (IIIa) - laureatka Powiatowego Konkursu na ''Lampion roratni''

kwadrat Remigiusz Pawlak (IVa) - I miejsce w V Miejskim Konkursie Matematycznym "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

kwadrat Magdalena Juskowiak (IVd) - III miejsce w Miejskim Konkursie „Żywe obrazy”

kwadrat Anita Wieczorek (IIa) - II miejsce w VI Międzyświetlicowym Konkursie Kaligraficznym „Piszę pięknie”

kwadrat Karolina Kisiel - I miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 25m

kwadrat Aleksandra Lalka - I miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 25m

kwadrat Patrycja Stopyra - I miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w skoku wzwyż

kwadrat Krystian Jarosz - II miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 25m

kwadrat Kajetan Kozik - II miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w skoku wzwyż

kwadrat Julia Szczepańska - III miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 25m

kwadrat Michał Jakubowski - III miejsce w I Halowym Mitingu Lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych m. Piła w biegu na 25m

kwadrat Lis Maciej, Gniot Nikolas, Siwiak Daniel, Chrapkiewicz Kacper, Paulus Szymon, Musiał Oskar (Va) - I miejsce w Mistrzostwach Piły w unihokeju chłopców klas piątych

kwadrat Anita Wieczorek (IIa) - wyróżnienie w Powiatowym Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III pt. „Wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i innych poetów w inscenizacji dziecięcej”

kwadrat Lena Grabowska (IIId) - I miejsce w Powiatowym Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III pt. „Wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i innych poetów w inscenizacji dziecięcej”

kwadrat Oliwia Kapturska (VIIb) - laureatka Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego

kwadrat Agnieszka Kulwas (VIIb) - I miejsce w XI Przeglądzie Młodych Talentów w kategorii tanecznej

kwadrat SP1 - II miejsce w XXI edycji Czwartków Lekkoatletycznych

kwadrat Natalia Kaźmierczak (IIIa) - III miejsce w skoku w dal z miejsca w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Przemysław Piszczek (Ib) - II miejsce w skoku w dal z miejsca w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Martyna Janecka (IIIb)- I miejsce w skoku w dal z miejsca w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Filip Polechońki (IIIa) - III miejsce w rzucie oszczepem w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Jakub Stopiński (Ib) - III miejsce w rzucie oszczepem w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Weronika Bogdańska (IIa) - II miejsce w rzucie oszczepem w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Tomasz Nałęcki (IIa) - I miejsce w rzucie oszczepem w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Nikodem Kotarak (IIIc) - III miejsce w biegu przez płotki w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Michał Okonek (IIb) - III miejsce w biegu przez płotki w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Wiktoria Janecka (Ia) - III miejsce w biegu przez płotki w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Weronika Stróżyńska (IIIa) - II miejsce w biegu przez płotki w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

kwadrat Julia Bolesta (IIa) - I miejsce w biegu przez płotki w Lekkoatletycznym Evencie Międzyszkolnym

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile, ul. Staromiejska 11 64-920 Piła; tel./fax: 672123110; mail: sp1.pila@interia.pl