Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile
mapa strony


Na skróty: Komunikaty | Terminarz | Plan lekcji | RODO
Konkursy

Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

kwadrat Anita Wieczorek (IIIa) - II miejsce w Miejskim Konkursie "Podniebni rycerze"

kwadrat Emilia Jabłońska (IIa) - wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Podniebni rycerze"

kwadrat Karolina Jakubowska (Va) - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

kwadrat Szymon Langner (Va) - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

kwadrat Zuzanna Ziółkowska (Va) - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

kwadrat Oliwia Malicka (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

kwadrat Michał Jakubowski (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w biegu na 30m

kwadrat Natalia Kisiel (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

kwadrat Maciej Lis (VIa) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

kwadrat Paweł Duda (Va) - III miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w skoku wzwyż

kwadrat Reprezentacja SP1 - II miejsce w IV Meetingu Lekkoatletycznym w klasyfikacji drużynowej

kwadrat Anna Czapska (IVe) - III miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim na wiersz „Pan Pomidor spotyka Frau Tomate”

kwadrat Ewa Jagła (IVd) - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim na wiersz „Pan Pomidor spotyka Frau Tomate”

kwadrat Sandra Bracisiewicz (Vb) - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim na wiersz „Pan Pomidor spotyka Frau Tomate”

kwadrat Weronika Bogdańska (IIIa) - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I – III pt. „Wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i innych poetów w inscenizacji dziecięcej”

kwadrat Julia Bolesta, Weronika Bogdańska, Filip Hoffman, Anita Wieczorek (IIIa) - III miejsce w Miejskim Konkursie dla uczniów klas III „Matematyczny Rebusy”

kwadrat Oskar Klockiewicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do Baśni Braci Grimm”

kwadrat Weronika Bogdańska (IIIa) - III miejsce w VIII Międzyświetlicowym Konkursie Kaligraficznym „Piszę Pięknie”

kwadrat Julia Bolesta (IIIa) - wyróżnienie w VIII Międzyświetlicowym Konkursie Kaligraficznym „Piszę Pięknie”

kwadrat Reprezentacja dziewcząt kl. VII - II miejsce w Finale Mistrzostw Piły w Piłce Ręcznej Dziewcząt Klas VII

kwadrat Julia Januszewska (Ib) - wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „11 listopada oczami młodych patriotów”

kwadrat Nikola Nawrocka (IIb) - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „11 listopada oczami młodych patriotów”

kwadrat Hanna Michniewicz (IIa) - II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „11 listopada oczami młodych patriotów”

kwadrat Letycja Łosoś, Julia Szczepańska, Kateryna Malku, Katarzyna Jagła, Patrycja Stopyra, Marta Pawłoszek, Natasza Uszko, Lena Fijołek II miejsce w Mistrzostwach Piły w Koszykówce Dziewcząt

kwadrat Maria Matyla (VIc) - Laureatka XV edycji Diecezjalnego Konkursu Plastycznego
„MÓJ KOŚCIÓŁ NA POMORZU”

kwadrat Weronika Bogdańska (IIIa) - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA"

kwadrat Anita Wieczorek (IIIa) - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA"

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile, ul. Staromiejska 11 64-920 Piła; tel./fax: 672123110; mail: sp1.pila@interia.pl